-
-
חיפוש מתקדם

מבזקים

עצור
ברוכים הבאים לאתר מהרי"ץ
יד מהרי"ץ - פורטל תורני למורשת יהדות תימן, האתר הרשמי להנצחת מורשתו של גאון רבני תימן ותפארתם מהרי"ץ זצוק"ל. באתר תמצאו תכנים תורניים והלכתיים רבים מאת מרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א פוסק עדת תימן, מחבר ספרי שלחן ערוך המקוצר ח"ח שו"ת עולת יצחק ג"ח ועוד. ראש מוסדות "יד מהרי"ץ" ו"פעולת צדיק". בפורטל תוכלו לעיין, להאזין ולצפות במבחר שיעורי תורה, שו"ת, מאמרים, תמונות, לקבל מידע אודות פעילות ק"ק תימן, ועוד...
"נציב החודש" באתר
נציב החודש! אם רצונך שזכות לימוד התורה, המסורת והמנהגים, של אלפי לומדים באתר זה יעמדו לזכותך במשך חודש ימים, להצלחה לרפואה או לע"נ, אנא פנה לטל': 0504140741, ובחר את החודש הרצוי עבורך. "נציב החודש" יקבל באנר מפואר בו יופיעו שמו להצלחתו, או שם קרוביו ז"ל בצירוף נר נשמה דולק, וכן בתעודת הוקרה ובברכה אישית ממרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א.
מנויים לחיים
עכשיו באתר יד מהרי"ץ
918 אורחים

מתעדכן! סדרת שיעורים חדשה בהלכות שמיטה, לקראת הוצאת הספר "שנת השבע" במהדורא חדשה (התשפ"ב)

    
מספר צפיות: 1827
חדש! סדרת שיעורים בהלכות שמיטה עפ"י הספר "שנת השבע" העומד לצאת בס"ד במהדורא חדשה ומורחבת, בתוספת פרטי דינים רבים ועניינים הלכתיים, מפי הרה"ג משה רצאבי שליט"א - רב קהילת פעולת צדיק באלעד, ראש כולל פרי צדיק בחריש, ומח"ס בארות משה על פסקי מהרי"ץ ובנין משה על הלכות שבת ועוד. השיעורים נמסרים בימי שני בערב בבית המדרש "פעולת צדיק" בעיר אלעד ת"ו.
י"ג אב ה'תשפ''א

קריאת מרן שליט"א לפני הוצאת הספר 'שנת השבע' במהדורא חדשה לקראת שנת השמיטה הבעל"ט.

מתוך "שערי יצחק" - השיעור השבועי מפי מרן הגאון רבי יצחק רצאבי שליט"א, שנמסר במוצש"ק קרח התשפ"א

קָרְבָה שְׁנַת הַשֶּׁבַע שְׁנַת הַשְּׁמִטָּה [דברים ט"ו, ט'].

אנחנו לקראת שנת התשפ"ב, שזוהי השנה השביעית. ובזמנו, לפני שתי שמיטות, הוצאנו לאור את הספר 'שנת השבע', רבני בית ההוראה 'פעולת צדיק' חיברו את הספר הזה, ובני הרה"ג משה שליט"א ערך וסידר אותו, צריך עוד להוסיף.

בעז"ה מתכוננים להוציא את הספר הזה במהדורא חדשה, עם הרבה שיפורים, לכן אנו קוראים לכל מי ששומע אותנו, או מי שיודע, אם יש למישהו איזה הערות ותיקונים או הוספות על הספר, שישלח אלינו, יותר נכון אולי לבני הרה"ג משה שליט"א המטפל בכך, או למשרד מכון 'פעולת צדיק' אצל ידידנו הרב ניר טיירי הי"ו, בכדי שהספר יהיה כלול ומושלם.

אבל צריכים להזדרז, בכדי שלא לעכב את הדפסת הספר. כבר חשבו להכניס אותו לדפוס, אך כעת אולי נתעכב עוד קצת, בכדי להוסיף ולשפץ את הדברים.

כמדומני הספר 'שנת השבע', זהו הספר היחידי ההולך לפי השיטה שלנו, לגבי כל ההלכות האלה. יהי רצון בעזרת ה', שהספר יהיה לתועלת גדולה, ולזיכוי הרבים. כן ירבה וכן יפרוץ, אכי"ר.


לעיון בספר "שנת השבע" (מהדורא ישנה, התשס"ח) - לחץ כאן


להאזנה לשיעור ראשון - לחץ כאן

להאזנה לשיעור שני - לחץ כאן

להאזנה לשיעור שלישי - לחץ כאן

להאזנה לשיעור רביעי - לחץ כאן

הדפסהוסף תגובה

עוד...

  1. לעמוד הבא
  2.  [6-7]

כניסה לחברים רשומים

להרשמה
 
ת"ת עטרת חיים
מועדי השם
ארז יחיאל
מצות מסורת
פעולת צדיק
שר שלום קשת
אור ההלכה
מצות טעמו וראו
טריתא
ישיבת נחלת אבות לבעלי תשובה
מיני תבלין וקליות
עבור לתוכן העמוד