-
-
חיפוש מתקדם
לחיפוש מדוייק: הוסף "מרכאות" לפני מילות החיפוש!

לא מצליח לראות קבצי פלאש? לחץ כאן!
מדורים אקטואליים:

 

 

 

 

הפוך לדף הבית

  הוסף למועדפים

 

הוצאת פעולת צדיק

כשרות בד"צ פעולת צדיק

מנויים לחיים
עכשיו באתר יד מהרי"ץ
1186 אורחים

"הרב" אמנון יצחק - שקרן רמאי ונוכל

קמפיין אנטרנטי (לבנתיים) כנגד המרצה השקרן אמנון יצחק שר"י

קמפיין אנטרנטי (לבנתיים) כנגד המרצה השקרן אמנון יצחק שר"י

    
בימים האחרונים עלה לאויר קמפיין כנגד השקרן והרמאי "הרב" המרצה אמנון יצחק שר"י, בו מבטיחים כי "בקרוב יתפרסם תחקיר שיזעזע את המדינה, כל האמת - כולל עובדות, הקלטות ומסמך משפטי מטלטל, גילויים חדשים ומסעירים על אמנון יצחק והכת בראשותו". אנו מחזקים את ידיהם של כל העושים והמעשים, ומצפים בכליון עיניים לחשיפות המדהימות על אותו שקרן. ועבורנו הדבר ברור כבר למעלה מחמש שנים, וכפי שפסק מרן הגאון רבי יצחק רצאבי שליט"א כבר אז, כי אין לשמוע את דרשותיו והרצאותיו, ושאין לקראו בתואר רב, וראוי לנידוי.

מספר צפיות:3978
כ"ט סיון ה'תש"פ
אמנון יצחק השקרן והרמאי - ממשיך לשקר!

אמנון יצחק השקרן והרמאי - ממשיך לשקר!

    
מספר צפיות:8861
א' אייר ה'תשע''ט

אמנון יצחק הרשע מוציא דיבה על מרן שליט"א

    
מספר צפיות:7541
ז' סיון ה'תשע''ו

המשך גילוי האמת על אמנון יצחק [אמנוני אייפוני] השקרן שר"י

    
מספר צפיות:12177
כ"ז ניסן ה'תשע''ו

האזינו! שיחה עם הרב יצחק איצ'ה רוזנגרטן הי"ו, נאמן ביתו ונהגו האישי של מרן הגראי"ל שטיינמן שליט"א בנוגע לשקריו של אמנון (אייפון) יצחק שר"י

    
וכפי שכבר פסק מרן הגר"י רצאבי שליט"א בתקופת הבחירות, על אותו האיש אמנוני אייפוני שר"י, כי כעת מתברר שהכל שקר, ושאין לשמוע את דרשותיו והרצאותיו, ושאין לקראו בתואר רב, וראוי לנידוי.
מספר צפיות:7415
כ"ו ניסן ה'תשע''ו

אמנוני אייפוני [אמנון יצחק] השקרן נחשף במערומיו ע"י תלמידו

    
חובה לצפות! תלמידו של אמנון אייפון יצחק שר"י חושף בסרטון מצמרר כיצד אמנוני אייפוני - אמנון יצחק השקרן והרמאי - הוציא לעז ודברי שקר כנגד מרן הגאון רבי יצחק רצאבי שליט"א. הדברים מחזקים את מה שכבר פסק מרן שליט"א לגבי אותו האיש שר"י בעת הבחירות האחרונות, כי כעת מתברר שהכל שקר, ואין לשמוע דרשותיו והרצאותיו, ואין לקרותו בתואר רב, וראוי לנידוי.
מספר צפיות:10614
כ"ח אדר (אדר ב') ה'תשע''ו

ברכת יישר כח גדול!

    
לכל אותם בני תורה, בחורי ישיבות ואברכי כוללים, בעלי השקפה נכונה ואמיתית, היודעים להבדיל בין אמת לשקר, מבלי שיהיה ניתן לבלבלם בלשון חלקלקה ומגלמוניה אווילית, אשר טרחו ובאו אמש במטרה לפוצץ את הרצאתו של אותו האיש הפסול אמנון אייפון יצחק שר"י בעיר מודיעין עילית (קרית ספר), והצליחו לגרום לאותו האיש לסיים את דבריו באמצע ההרצאה. יישר כחכם! הרביתם לעצמכם זכיות ליום הדין הבעל"ט! ירבו כמותכם בישראל! וכבר פסק מרן שליט"א כי אין לקרותו בתואר רב, ואסור לשמוע את הרצאותיו, וכי הוא ראוי לנידוי.
מספר צפיות:8082
כ"ד אלול ה'תשע''ה

חדש! מאות הקלטות מחאה על ביזוי כבוד התורה

    
להאזנה! מאות הקלטות של מחאה על ביזוי כבוד התורה של מרן הגאון רבי יצחק רצאבי שליט"א - פוסק עדת תימן, ע"י אותו האיש אייפון יצחק שר"י, ותלמידו הרשע יונתן נחשון מכפר סבא, ותלמידתו האשה הפרוצה והחצופה מבני ברק. כפי שהוקלטו במערכת הטלפון "קול יהודי תימן".
מספר צפיות:7352
ח' אלול ה'תשע''ה

אמנון אייפון יצחק הפסול במיטבו - חלק ב'

         
חידון נושא פרסים: מאיזה מקום חזר אותו האיש? מדוע העדיף לוותר על הנסיעה ברכב ה-BMW - 740 שחורה, שבו הוא נוסע תמיד, ובחר דוקא ליסוע בלימוזינה מפוארת? האם ישנם רבנים חרדים נוספים הנוסעים במכוניות פאר אלו? האם זהו ה"חמור" שעליו ירכב ה"משיח" בהתגלותו? העונה נכונה יזכה בקונטריס "קדושת בני ישראל" למרן שליט"א היוצ"ל ע"י הרב פינחס ראובן הי"ו
מספר צפיות:8662
ו' אלול ה'תשע''ה

זעזוע בבני ברק: אישה פרצה ללשכת הרב רצאבי

    
"הגאון רבי יצחק רצאבי מגדולי פוסקי רבני תימן הותקף מילולית בלשכתו על ידי אישה שככל הנראה מזוהה עם הרב אמנון יצחק. זאת לאחר חילופי האשמות בין הרבנים על רקע מערכת הבחירות האחרונה. הרב רצאבי שהשמיע בעבר מילים חמות על הרב אמנון יצחק חזר בו מן הדברים והכריע כי הרב אמנון יצחק חייב נידוי: "ביקשנו למסור בשמו לציבור תלמידיו ושומעי לקחו, כי כעת גם הוא מצטרף לתשובה הנ"ל. כמו כן אין לקרותו בתואר "הרב", ואסור לשמוע את דרשותיו ושיעוריו, וכי הנ"ל ראוי לנידוי". נכתב באתר "יד מהרי"ץ" המביא את שיעוריו ושיחותיו של הרב רצאבי..."
מספר צפיות:8356
ג' אלול ה'תשע''ה

אמנון אייפון יצחק הפסול במיטבו...

    
חידון נושא פרסים: באיזה מקום נצפה אותו האיש? האם המקום שומר שבת? האם גדרי הצניעות נשמרים באותו המקום? האם ישנם רבנים חרדים הנמצאים במקומות אלו? העונה נכונה יזכה בקונטריס "קדושת בני ישראל" למרן שליט"א היוצ"ל ע"י הרב פינחס ראובן הי"ו
מספר צפיות:8764
כ"ו אב ה'תשע''ה

בחנו את עצמיכם! עד כמה אתם שונאי רשע?

    
"חשיפה"! בתחילת שנת ה'תשס"ט (2009 למניינם), הוקלט מרן הגאון רבי יצחק רצאבי שליט"א בהקלטת סתר, בה נשאל שאלה "תמימה" כביכול לגבי כשרות בד"צ "יורה דעה", וההקלטה פורסמה באתרים ברשת האינטרנט ובמקומות נוספים, על מנת לעורר מחלוקת ולשלח מדנים בין אחים. מצ"ב ההקלטות שפורסמו מאז ברשת. מי לדעתך הרשע ששלח להקליט את מרן שליט"א? מי הרשע שהקליט את מרן שליט"א? לשם איזה צורך הוקלט מרן שליט"א? מדוע וע"י מי פורסמו הקלטות הנ"ל? האם ההקלטות הללו מזכירות לך את ההקלטות ממערכת הבחירות האחרונה (התשע"ה)? רמז: שמו מוזכר בהקלטה השנייה (דקה 2:20 לערך). וכפי שאמר מרן שליט"א: "כעת מתברר - שהכל שקר!".
מספר צפיות:8585
כ"ו אייר ה'תשע''ה

המחזיק אייפון או המסתכל במכשירים טמאים - אינו נאמן בענייני שחיטה וכשרות!

  42 דקות  42 דקות
מספר צפיות:15751
כ"ג אייר ה'תשע''ה

מכתבי התראה מב"כ אמנון (אייפון) יצחק למרן שליט"א לפני הגשת "תביעה"

    
מספר צפיות:13776
י"ד ניסן ה'תשע''ה

שו"ת: האם מותר להקליט את חבירו או את רבו ללא ידיעתו?

              
מתוך ספר "לחנך בשמחה" מאת הרה"ג יצחק זילברשטיין שליט"א, ומתוך ספר "ארחות חיים" על ספר חפץ חיים להרה"ג יהודה רוטנר שליט"א
מספר צפיות:8518
י"ד ניסן ה'תשע''ה

מכתב תמיכה למרן שליט"א מהרה"ג דוד בניזרי שליט"א

    
מספר צפיות:7421
י"ד ניסן ה'תשע''ה

"הזדעזעי ארץ" - רבני העיר אשדוד שליט"א נגד אמנון יצחק

    
מספר צפיות:8270
י"ד ניסן ה'תשע''ה

"רבם דקרו" - רבני ספרד ותימן נגד אמנון יצחק עקב זלזולו בהרב עובדיה יוסף זצ"ל

    
מספר צפיות:10519
י"ד ניסן ה'תשע''ה

מכתב תשובות שהגיע למערכת האתר בנוגע לטענות המגוחכות של אמנון יצחק

    
מספר צפיות:9741
י"ג ניסן ה'תשע''ה

חדש ומיוחד! נוסח "מא כבר" (ה'תשע"ה)

    
מספר צפיות:19845
י"ג ניסן ה'תשע''ה

מכתב למערכת האתר: הזדעזעי ארץ!!!

    
מספר צפיות:7724
י"ג ניסן ה'תשע''ה

מחאות על כבוד התורה

    
מספר צפיות:9131
כ"ז אדר ה'תשע''ה

אמנון יצחק "הקדיח תבשילו"

    
מרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א ביקשנו למסור בשמו לציבור תלמידיו ושומעי לקחו, כי כעת גם הוא מצטרף לתשובה הנ"ל. כמו כן אין לקרותו בתואר "הרב", ואסור לשמוע את דרשותיו ושיעוריו, וכי הנ"ל ראוי לנידוי.
מספר צפיות:14798
כ"ב אדר ה'תשע''ה
שבע דנחמתא

 

  

 

 

הלכה יומית למייל שלך

המעוניינים לקבל "הלכה יומית" מתוך ספרי "שלחן ערוך המקוצר" ישיר לתיבת הדואר האלקטרונית מידי יום ביומו בלי נדר, נא לשלוח בקשת הצטרפות לתיבה: or@shtaygen.co.il

כניסה לחברים רשומים

להרשמה
 

הודעה חשובה

על פי הוראת מרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א וגדולי התורה והפוסקים, השימוש באינטרנט הינו לצורך בלבד, ובחיבור לאינטרנט כשר ומבוקר. כל חיבור אחר מהוה סכנה רוחנית וחינוכית.

טריתא
מועדי השם
מצות טעמו וראו
אור ההלכה
מיני תבלין וקליות
לחמא עניא
ישיבת נחלת אבות לבעלי תשובה
פעולת צדיק
שר שלום קשת
מצות מסורת
ארז יחיאל
ת"ת עטרת חיים

שער האתר: עיטור מהרי"ץ זי"ע לשער הספר ביאור תפילה להר"ר יוסף ציאח זצ"ל. עיצוב האתר:  אי סטודיו 

©   כל הזכיות שמורות לאתר יד מהרי"ץ, נוסד בחודש מרחשון ה'תשע"א 5771 לבריאת העולם, ב'שכ"ב 2322 לשטרות, 2010 למניינם. האתר נצפה במיטבו בדפדפן אינטרנט - אקספלורר .
דואר אלקטרוני: yad@maharitz.co.il  טלפון ליצירת קשר: 050-4140741 פקס: 03-5358404

דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד