-
מרן
-
חיפוש מתקדם

מבזקים

עצור
ברוכים הבאים לאתר מהרי"ץ
יד מהרי"ץ - פורטל תורני למורשת יהדות תימן, האתר הרשמי להנצחת מורשתו של גאון רבני תימן ותפארתם מהרי"ץ זצוק"ל. באתר תמצאו תכנים תורניים והלכתיים רבים מאת מרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א פוסק עדת תימן, מחבר ספרי שלחן ערוך המקוצר ח"ח שו"ת עולת יצחק ג"ח ועוד. ראש מוסדות "יד מהרי"ץ" ו"פעולת צדיק". בפורטל תוכלו לעיין, להאזין ולצפות במבחר שיעורי תורה, שו"ת, מאמרים, תמונות, לקבל מידע אודות פעילות ק"ק תימן, ועוד...
"נציב החודש" באתר
נציב החודש! אם רצונך שזכות לימוד התורה, המסורת והמנהגים, של אלפי לומדים באתר זה יעמדו לזכותך במשך חודש ימים, להצלחה לרפואה או לע"נ, אנא פנה לטל': 0504140741, ובחר את החודש הרצוי עבורך. "נציב החודש" יקבל באנר מפואר בו יופיעו שמו להצלחתו, או שם קרוביו ז"ל בצירוף נר נשמה דולק, וכן בתעודת הוקרה ובברכה אישית ממרן הגאון הרב יצחק רצאבי שליט"א.
מנויים לחיים
עכשיו באתר יד מהרי"ץ
1150 אורחים

"קריאת קודש" מאת מרן שליט"א להצטרפות לארגון השידוכים "לב אחד"

    
מספר צפיות: 1137
"לקראת יקרת ציבור בני התורה בארה"ק, מק"ק בני תימן, יסעדם עליון ויקוממן. בהיות שעומד על הפרק, עניין מצוקת השידוכים בקרב ציבור בני הישיבות הק' ובנות הסמינרים, העולה ובוקעת מכל שכבות הציבור, אשר כידוע משליכה במישרין ובעקיפין על מהלך הקמת בתי ישראל על טהרת הקודש שהם משכנות לשכינת עוזנו, ונוגע הדבר בציפור נפשינו ונפש ילדינו. יען כי זה מקרוב עם ההתרבות המבורכת של קהילות בני התורה בלעה''ר, נוצרו ממילא קשיים מהותיים הדורשים מענה מהיר, אשר פתרונו בהקמת גוף מבוסס שירכז בעזה''י, את פעילות השידוכים באופן מפוקח ומסודר, ולא עת לחשות. כי בעוה"ר ישנם הצועקים ואינם נענים, וזעקתם מגעת לשמי מעונים..."
י"א כסליו ה'תשפ''ב

הדפסהוסף תגובה

עוד..

  1. לעמוד הבא
  2.  [6-10]...[16-17]

כניסה לחברים רשומים

להרשמה
 
ת"ת עטרת חיים
מצות טעמו וראו
מיני תבלין וקליות
מועדי השם
פעולת צדיק
אור ההלכה
טריתא
מצות מסורת
ארז יחיאל
ישיבת נחלת אבות לבעלי תשובה
שר שלום קשת
עבור לתוכן העמוד